Jak Brenta natrhla pánovi kalhoty

7. srpna 2009 v 17:50 | Karol |  Příhody
Veselý příběh o tom, jak jsme k Bobince přišli:


Toto je napůl příběh naší Bobinky a Brenušky. Bylo to už podruhé, co Brenuška měla štěňátka. Byla to velmi snaživá maminka a svoje štěňátka si střežila jako oko v hlavě (spíš oči). Štěňátka totiž byla ještě malá, ani pořádně nechodia. V té době jsme se rozhodli pořídit si kočku.
O kočičce jsme už uvažovali delší dobu, ale pořád ještě jsme nebyli rozhodnutí. Naše rozhodování uspíšila jedna sousedka, které se do domu přistěhovala cizí kočička a porodila koťátka. Chudák paní nevěděla, co s tím, a tak je nabízela lidem ze sousedství. My jsme tedy svolili.

Dohodli jsme se, že nám řekněme v sobotu přinesou kocourka. Chtěli jsme kocourka, s kočičkami to podle nás bylo trošku náročnější, protože jsme měli obavy, aby nám jednoho dne nepřinesla koťata. Kocourka jsme chtěli pojmenovat Bobeš.
V sobotu přišel pán a nesl s sebou koťátko. Jenže ten pán přišel o trochu dříve než jsme se dohodli a my jsme v té době byli na louce za domem. Nepamatuji se, co přesně jsme dělali, jen vím, že u toho byl traktor.Ten traktor dělal velký hluk. Pán nás zahlédl (my jeho ne) a řekl si, že nám kotě přinese. Jak už jsem říkala, Brenta tehdy měla štěňata a bydlela s nimi v zateplené stodole, kolem které musel pán projít.

Pán urazil poměrně dlouhou cestu, než ho Brenuška dostihla. Když se na to podíváme z jejího pohledu: "Vetřelec! Na mojem pozemku! Co když půjde na moje štěňátka? A ke všemu drží v ruce kočku!" Nemůžeme se divit, že z něj Brenta radost neměla.
Vrhla se pánovi po nohách. Ten ječel tak děsivě, že jsme si ho nemohli nevšimnout. Brenta mu naštěstí nic neudělala, jen to odnesly jeho kalhoty. Díru na nich měl tedy obrovskou!


Ještě malý dodatek. Žádný kocourek se nekonal, k našemu překvapení jsme zjistili, že je to kočička. Museli jsme tedy Bobeše přejmenovat na Bobinu. A protože je to kočička, užili jsme si i koťátek!:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama