Červenec 2013

Zlínští zookoně koušou

31. července 2013 v 17:29 | Karol Dee
Když jsem byla malá, toužila jsem navštívit všechny zoologické zahrady u nás. Dneska už mě to tolik netankuje, paradoxně se mi ale sen začíná plnit. Zoo Ostrava mám už shlédnutou nesčetněkrát, navštívila jsem však i Dvůr Králové, Prahu a naposledy jsme byli ve Zlíně.Zaujal mě koňský výběh. Páslo se zde několik krásných vznešených běloušů. Dozvěděla jsem se, že se pronajímají na svatby a pak vozí novomanžele v kočáře. Jsem si jistá, že nějací takoví budou i na mé svatbě :3 Ovšem ti naši nebudou tolik kousat!


Pes jak lusk

24. července 2013 v 18:59 | Karol Dee |  Elfie
Jedu teď na prázdninový režim. V praxi to znamená, že vůbec nemám čas na blog, což mě mrzí, prorože zážitků je přehršel :) Snad to teď trochu napravím, naservíruju vám dávky nových fotek, ty nikdy nezklamou.

Elfie roste jako z vody. Je s ní legrace. Chodíme na procházky, byli jsme u veterináře, jezdíme s ní autem (kdoví proč z něj má hrůzu), učíme s náhubkem, seznamujeme se psy, hrajeme si...je toho hodně. Všichni se ale shodujeme v tom, že je to úžasný pes a lepšího jsme si nemohli přát. Říkají mi, že jsem vybrala dobře a snad mají pravdu.