Srpen 2013

Rychlokurz prázdnin

26. srpna 2013 v 17:57 | Karol Dee |  Elfie

Nestačím žasnout, jak rychle to psisko roste. Ani jsme se nenadáli a máme doma skoro půlročního psa. Už jí vypadávají zoubky. Mění srst. A co je pro nás podstatné, začala hlídat. Katastrofické vize toho, že místo hlídače budeme mít psa vítacího, jsou zažehnány.

Viděla jsem delfína

12. srpna 2013 v 17:29 | Karol Dee
Koho zajímá, že to bylo jen kratičké promítnutí ploutve a oblouk šedého těla pár metrů před mým čumákem? Můžu říct: "Viděla jsem delfína v moři!" Jinak to ovšem byla dovolená jako každá jiná. Jezdíme totiž stále na stejné místo, řídíme se filozofií ve stylu proč jezdit jinam, když tady je to ověřeno?


V něčem ta dovolená ale byla jedinečná, vůbec poprvé se mi strašně stýskalo. Všechny ty svoje miláčky jsem ponechala doma, ať se starají sami o sebe, případně je svěřila někomu do péče. Takže Vivienne skončila u přítele, který mi nadšeně podával reference o tom, kdy mu vyrvala z ruky nějaký kus jídla. Elfie měla zůstat v psím hotelu, na poslední chvíli se ale nabídla známá, že ji pohlídá. Po dvou dnech prohlásili, že jsou rádi, že ji hlídají, aspoň si s manželem ujasnili, že psa nechtějí. :D Ovšem týden na to se loučili stejně srdceryvně jako my před odjezdem.