close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Únor 2014

Bílým psům sníh sluší

14. února 2014 v 16:53 | Karol Dee |  fotky

Fotit bílého psa na bílém podkladě je docela oříšek, ale pořád bych řekla, že je to lepší než fotit černého psa na sněhu. Kontrast je tak veliký, že to chce velmi pečlivou práci se světlem. No a vysvětlujte to tomu psisku :D


Nayo, seznamte se, to je Pickwick. Sice sotva chodí, ale stejně ti změní život.

7. února 2014 v 19:03 | Karol Dee |  Naya a Pickwick
No dobře, možná jsem při seznamování koček udělala pár začátečnických chyb, ale kdo měl sakra tušit, že to bude takový problém? Že vlastně nevím, co mám dělat, jsem zjistila ve chvíli, kdy jsem stála ve dveřích s jednou kočkou v přepravce a druhou otírající se mi o nohy. Začala jsem tedy tím, že jsem paní domu zavřela v koupelně.


Jak už jsem se zmínila v předchozím článku, trpí podle mě Naya neutuchající samotou, kdykoliv přítel na delší dobu odjede. Učinili jsme tedy razantní krok a o víkendu se dostavili do útulku. Předem jsme si vyhlídli Mourka. Půlroční mourovatý kocourek se mi moc líbil díky jisté jiskře v očích, přesvědčila jsem tedy přítele, že je to osudová volba. Jistě, byla zde poznámka o tom, že má Mourek problémy s motorikou, ale je velmi živý a hravý. Zasmáli jsme se tomu a usoudili, že nikoho jiného si Naya ani přát nemůže - sama je neskutečné nemehlo.