Březen 2014

Někteří nevědí, jak se má chovat pes

25. března 2014 v 17:59 | Karol Dee |  Úvahy
Malý Velký Přerostlý Jack Russel teriér patřící přítelově rodině je předmětem našich častých sporů. Tyto spory samozřejmě vyvolávám já, protože mám velký problém s tím, jak se ten pes chová a jak se chovají všichni kolem něj. Nemůžu si pomoct, ale ta potvora Casey je podle mě prostě a jednoduše nevychovaná, rozmazlená a neposlušná. Je to strašná škoda, protože jinak je to fajn psisko. Jenže tenhle problém nemá jen jedna rodina - obecně je na tom podobně většina malých psů. No a mně to nedá spát.


Lední medvěd na horách

9. března 2014 v 20:17 | Karol Dee |  fotky
O víkendu se má relaxovat a co může být příjemnějšího, než krásnou slunečnou březnovou neděli vyrazit na menší výšlap. Zní to sice krásně, realita je ovšem trošku méně idylická. Cestování se psem, který nenávidí všechny dopravní prostředky, to není má představa o relaxu. Spíš je to má představa o odrovnání nervové soustavy. Nicméně musím zaklepat, do autobusu už ji dostanu a do vlaku třeba taky jednou vyleze po svých. :D


Kam jsme vyrazili možná někteří poznají, Ondřejník je v okolí jedna z nejoblíbenějších hor především proto, že skýtá krásné prostředí s úžasnými panoramaty a výšlap není nijak zvlášť náročný, do hodiny jsou nahoře i pomalejší rodinky s dětmi. Tomu samozřejmě odpovídá množství lidí a psů, jejichž potkávání se nevyhnete. To mi ale nevadí, většinou jsou všichni zúčastnění příjemní, psi si pohrají a dokonce se člověku může podařit pěkná fotka.