Novinky

Nevšední procháka a focení v kytkách...

28. dubna 2010 v 18:22 | Karoll
Co uděláte, když se vám uprostřed procházky roztrhne vodítko?
Utrhlo se koncové poutko a vodítko se nedalo chytit. Když jsme tam udělali uzel, zbyla z vodítka tak ubohá část, že jsme Brentu mohli rovnou držet za obojek.

Z legrace jsem psy svázala k sobě- navzájem se přetahovali a němě se hádali, kterým směrem půjdou. Brenta obvykle ustoupila, nemá na přetahování s Leonem dost síly, ale když chtěla, vyvinula na něj psychický nátlak a bylo. Brenuška má totiž dominantní postavení, nikoliv sílu.

Byla to fakt sranda...pro nás. Ale šli tak jen chvilku, neděste se!
Viděla jsem takový krásný palouček v lese. Byl porostlý samými sasankami. Pěkně jsem tam hafany usadila a vyblejskla je...Prší, zmokne nám prádlo!

26. dubna 2010 v 19:13 | Karoll

Už je to tak- začalo pršet. Já miluju tyhle teplé, jarní či letní deště. Alenesmí pršet moc.


Brenuška nenávidí špatné počasí. Vždycky si zaleze domů a odmítá vystrčit byť jen tlapku.
A Leon? Tomu je to úplně šumafuk, teda tak se chová. Leží si na dešti, pohodička...
Fouká. Na procházce jsme byli, když ještě bylo hezky. Fajn.

Nejradši bych zůstala sedět doma, ale rozhodla jsem se, že půjdu udělat pár fotek. Fascinují mě kapky vody na různých rostlinách a věcech.


Další kočka v rodině!!!

28. srpna 2009 v 9:28 | Karol
ÚŽASNÉ!!!BOMBA!!! Našli jsme opuštěné koťátko. Bylo to dneska ráno. Sestra je (naštěstí) pryč, takže mám veškerou pravomoc se o něj starat. Hned jsem ji pojmenovala Babalu. To jméno se mi hrozně líbí.
Můžu tedy s radostí oznámit, že zakládám novou rubriku- Babalu (koťátko). Mám z toho velkou radost. Více o Babalu si můžete přečíst v její nové rubrice...

 
 

Reklama